6 Kasım 2015 Cuma

Orkide Hareketleri Bloggerlarla Buluştu

Kasımın ilk haftası olduğuna inanmanın zor olduğu bir Antalya günü... Güneşin gülümsediği, zamanın yine Antalya'da Yaşan Blog Yazarlarını bir araya getirdiği anlardan bir gün!. Buna vesile olan Orkide Hareketleri 'ne ve Mucit Anne Bloğunun sahibi Emel Hanıma öncelikle teşekkür ederim...
Sıcak bir sunumun, keyifle sohbete dönüşü ayrı bir güzellik... Orkide Hareketleri biz Antalya Blog Yazarlarına verdiği değerden ve severek kullanabileceğimiz ürünlerinden oluşan hediyelerinden dolayı da tekrar teşekkürler...
Orkide Hareketleri Temsilcisinin sunduğu Workshop, Akra Barut Hotelin nadide manzarası ve ikram ettiği lezzetlerle gerçekleşti...

 " işimi Seviyorum "
     
Dijital ejderha çağı ve 21. Yüz Yılın akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir.
Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Ancak iş hayatında amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte.
Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır.    
Orkide Hareketi, Türkiye ve geleceğimiz için yola çıktığı ilk günden beri cesaret ve başarıyla hizmet üretmiş,  BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle daha çok alanda fayda sağlamak için bütün kadroları, tecrübeli zihinsel alt yapısı ve güçlü sistemiyle şimdiden gereken tüm hazırlıkları ortaya koymuştur.

Orkide Hareketi'nin altyapısını oluşturan paylaşma geleneği, 
BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle hazırlanmış strateji ve imaj çalışması ile birleşerek halkımızın mutlu ve bağımsız yarınları için büyük bir fırsata dönüşmektedir. 

Orkide Hareketi, yenilikçi, modern, değişimci, dünya gerçeklerinin farkında, vizyon sahibi cesur ve adaletli insanların kurduğu kazancı ve geleceği hedefleyen büyük bir organizasyondur.

Orkide Hareketi yaklaşık 8 yıldır girişimci kadrosu, emektar ve mutlu çalışanları ile serbest girişimciler için başarılı çalışmalar yapmıştır ve paylaşım geleneğinin savunucusu olarak gelecekte de serbest girişimciler için başarılı hizmetler üretmeye devam edecektir.

Orkide Hareketi, Türkiye coğrafyasının tarihsel manada zengin ve doğası gereği yaşayan, birlikteliğin bir çok-kültürlü medeniyet ve başarı projesidir. Bir ayağı geleceğin içinde olan bir başarı hikayesidir. 
Orkide Hareketi geleceğe ve insan yaşamına hizmet eder. Yaşam olan her yerde birlikte hareket vardır. Daha güzel bir yaşam için, gelecek için bugünden adım atılmalıdır.
Orkide Hareketi Farklıdır, liderdir, derinliklidir, geleceği hedeflemektedir, bu yüzden de hep bir adım öndedir. Bilinçli, duyarlı, kanaat önderi tüketicinin vazgeçilmezi, birlikte yaşam üretir Çünkü Orkide Hareketi  yaşam severdir. Ekonomik, ticari ve estetik değerlere sahip oluşunun yanı sıra sosyal bir paydaştır ve herkesi düşünür çünkü herkes içindir.
Orkide Hareketi bugünden geleceği kazanmak için en ideal fırsattır. Gelecek ertelenemez, Geleceği gören zihinler, düşleri gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahiptir.  Fırsatları doğru yer ve zamanda değerlendirenler, geleceğin mühendisleri olacaktır. 
Bugün, düşünmek için değil, yaşamak içindir.  
Gelecek bugünden başlar.

ORKİDE HAREKETİ
www.orkidehareketi.net
0850 450 51 51 

24 yorum:

 1. Hava güzel, manzara güzel , Orkide Hareketi ve arkadaşlarımızla birlikte sohbette güzeldi. Daha ne olsun diyelim. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Emeklerine sağlık. Yine çok güzel cümleler. keyifle okudum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler, en güzeli birlikle oluşumuz... :)

   Sil
 3. kalemine sağlık canım çok güzel döküyorsun satırlara

  YanıtlaSil
 4. Canım arkadaşım. . 💕 yüreğine sağlık. . Yine çok güzel bir yazı. . Marka yı da bu profesyonel etkinlik için kutlar ve çok teşekkür ederim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımsın, birlikteliğimize vesile olan ne varsa ben de teşekkür ederim :)

   Sil
 5. cancanımmmm , güzel işler güzel insanlarla ortaya çıkar, iyi ki varsın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler güzel gören kalbe... :)

   Sil
 6. Kalemine sağlık Dilek'cim. Çok güzel bir etkinlikti. Diğerlerinde de bir arada olmak dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uzun zaman gürüşmüyoruz da, buluşup özlem gidermişiz gibi oldu... Nicelerine :)

   Sil
 7. keyifle gecen güzel bir etkinlikte daha
  birlikte olmakta bir keyifti..Kalemine sağlık canım:)

  YanıtlaSil
 8. Dilek'cim güzel gören gözlerine,harika yazın içinde ellerine sağlık...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağ ol canım; hep beraber daha nicelerine... :)

   Sil
 9. Keyifli bir etkinliği daha geride bıraktık. Nice buluşmalarımız olsun... Ayrıca ben teşekkür ederim Dilekcim. :)

  YanıtlaSil
 10. kaleminize sağlık ne içten bir yazı olmuş :)

  YanıtlaSil
 11. canım benim yüreğine sağlık birlikte keyif dolu nice etkinliklerimize inşallah keyifle okudum sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Gülcan'cığım...
   Sevgilerimle... :)

   Sil
 12. diline kalemine sağlık, yazılarına bayılıyorum :)

  YanıtlaSil
 13. Yanınızda olamadım ama çok istemiştim bir dahaki etkinliklere hep beraber inşallah...

  YanıtlaSil

Değerli Düşünceleriniz İçin Teşekkürler...